Ja kush është 17-vjeçarja që vdiq në atentatin e djeshëm

Në foto shihni 17-vjeçaren Griselda Gjikolaj, me origjinë nga Mirdita. Ajo mbeti e vrarë me dy plumba në kokë pas një atentati në Laprakë, pak pasi hipi në makinë, bashkë me të dashurin e saj Erjon Benga. Ky i fundit është 23 vjeç, nga Paskuqani.

I riu, mbeti i plagosur rëndë dhe ndodhet aktualisht në spital, ndërkohë për vajzën e re, që banonte në Tiranë, mjekët nuk mundën të bënin dot asgjë.

Ngjarja e rëndë ndodhi mbrëmë në orën 18:17, në zonën e Laprakës, kur dy të rinjtë, sapo kishin dalë nga një lokal ku po pinin kafe dhe hipën në makinë për t’u larguar.

Është pikërisht kjo makinë që shihni në foto, ku duken edhe shenjat e plumbave dhe xhami i thyer nga të shtënat.

Abonohuni për të marrë lajmet me notification

Postimi rradhës

Komentet 2 333

 1. curación says:

  El pene se hincha de tal modo que comprime sus venas impidiendo que la sangre retorne hacia el resto del organismo. Otras causas personales, como la vergüenza a mostrar el cuerpo con naturalidad, trabas de tipo social o religioso, o la falta de comunicación en la pareja, podrían influir.

 2. IonirlScoofflof says:
 3. Cockdaydayignic says:
 4. plappyDiatdooda says:
 5. plappyDiatdooda says:
 6. WofproonaEfferi says:
 7. IonirlScoofflof says:
 8. WofproonaEfferi says:
 9. Cockdaydayignic says:

  joc cbd hemp

 10. generic viagra without a prescription says:

  (BBC) – Enchanting caring of medicines is must to provision them in best condition. cheapest prescription women viagra a narcotize quest of impotence, should also be greatly infatuated be fond of of. Leading of all, assemble it in a principled temperature. Latitude temperature of about 15 to 30 station celsius is authentic on the side of storing cheap private insurance. Conditions keep forzest in any swing limits in temperature. Too hot or too aloof temperature spoils it and makes it no longer of any use. This drug should be stored in an air close gaps in tauten container and container should be kept in some drab cool point in a scope temperature. June 3, 2017 23:13

 11. WofproonaEfferi says:
 12. canadian pharmacy online no prescription needed, says:

  This is nice!

 13. IonirlScoofflof says:
 14. Cockdaydayignic says:

  nys cbd oils

 15. sildenafil says:

  Good post and straight to the point. I am not sure if this is really the best place to ask but do you folks have any thoughts on where to employ some professional writers? Thanks in advance ??

 16. plappyDiatdooda says:
 17. WofproonaEfferi says: